• آدرس

    آدرس : اصفهان- ناحیه صنعتی محمدآباد جرقویه- فاز توسعه- خیابان اول-03132674495-09167595356

  • ایمیل

    ایمیل : HGHPCO@gmail.com

درباره ما

حیات گستر هواپاک

درباره ما

شرکت حیات گستر هواپاک شرکتی برپایه دانش و تکنولوژی روز و جوان گراست که ضمن پذیرش مسئولیت‌های اجتماعی خود در چهارچوب مدیریتی متکی بر فرهنگ ایرانی در پی ایجاد الگویی جهانی از یک سازمان زیبا و هوشمند با هدف تولید و عرضه محصولاتی طبیعی و گیاهی در راستای ارتقاء سلامت جامعه و توسعه عمران و آبادانی کشور است. ترکیبی از روغنهای گیاهی، غیرسمی، قابل تجزیه و برگشت پذیر به محیط طبیعی که به صورت یک ضد بو قوی برای بو زدایی سریع استفاده می‌شود، به عنوان یک محصول قابل رقابت با نمونه‌های خارجی  باعث افتخار ایران است. 

کارشناسان شرکت حیات گسترآمادگی ارائه هرگونه خدمات مشاوره و مهندسی در زمینه‌های زیست محیطی اندازه گیری و آنالیز آلاینده‌های گازی، بوزدایی و کاهش آلاینده‌های گازی وچربی گیری از صنایع و اماکن مختلف در سرتاسر کشور را دارند.

 

برای اجرای پروژه‌های زیست محیطی بوزدایی و کاهش آلاینده‌های گازی و چربی گیری، کارشناسان شرکت حیات گستربا جمع آوری اطلاعات مورد نیاز اولیه و تکمیل پرسش نامه‌های مربوطه به صورت تلفنی و در صورت نیاز مراجعه حضوری و بازدید رایگان از محل، پروپوزال اولیه شامل نحوه اجرای پروژه، دستگاه‌ها و مواد مورد نیاز، هزینه‌های ثابت و جاری سیستم و نکات ضروری مورد نیاز را ارائه می‌نمایند که در صورت موافقت اولیه کارفرمایان محترم با اجرای پروژه، بازدید‌های نهایی و پروپوزال کامل به همراه پیش نویس قرارداد ارائه می‌گردد.

 

کلیه خدمات فنی شامل طراحی، حمل، نصب، راه اندازی و آموزش به مسئولین مربوطه در محل، توسط کارشناسان شرکت حیات گستردر اسرع وقت انجام و پروژه به صورت کلید در دست تحویل داده می‌شود. در صورت تمایل کارفرما، امکان اجرای پروژه اندازه گیری و آنالیز آلاینده‌های گازی در دو نوبت قبل و بعد از اجرای پروژه بوزدایی، جهت اثبات عملکرد مؤثر محلول‌های بوزدایی در کنترل و کاهش آلاینده‌های گازی و حذف بوهای نامطبوع، قابل اجرا می‌باشد.

 کلیه خدمات شامل اندازه گیری و آنالیز آلاینده‌های گازی، صوتی و گرد و غبار به کمک یک شرکت همکار مورد تأیید سازمان حفاظت محیط زیست، برای تمامی صنایع در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام می‌پذیرد.

 شرکت حیات گستر ، با اطمینان کامل به کیفیت عالی، ایمنی و عملکرد مؤثر محلول‌های گیاهی بوزدایی و چربی گیر و استانداردهای جهانی این سیستم، متعهد می‌گردد که علاوه بر گارانتی دو ساله تجهیزات اصلی، طی دوره ده ساله وارانتی، کلیه خدمات و سرویس‌های فنی شامل تأمین محلول بوزدایی، پشتیبانی، رفع نقص، آموزش و مشاوره کامل را با بهره مندی از با تجربه‌ترین متخصصان داخلی و خارجی تأمین نماید.

09371269120